Projekt TULUM SLOVA

Ove godine su naši učenici sudjelovali u projektu Tulum slova. Škola partner nam je bila OŠ Beletinec koji su nas pozvali da kod njih zajedno provedemo taj projekat.

Cilj projekta:

- razvijanjem navike čitanja iz užitka olakšati učenicima čitanje i razvoj vještine informacijskog čitanja koje je preduvjet za uspješan život i adaptaciju za cjeloživotno učenje.

- kviz

Susret je protekao u izuzetno dobrom i pozitivnom ozračju te želji učenika da se takve aktivnosti provode češće.

U organizaciji Tuluma slova sudjelovali su učenici OŠ Beletinec, njihov knjižničar i učiteljice.

U realizaciji ovoga projekta OŠ Kneginec Gornji sudjelovalo je 15 učenika 6. i 7. razreda te učiteljica njemačkog jezika Alenka Vuk, učiteljica hrvatskog jezika Tamara Hojnik, učitelj glazbene kulture Josip Levatić te knjižničarka Sanja Težak koji su svojim doprinosom omogućili da se projekat uspješno provede.