KAUFLAND - ŠKOLA VOĆA I POVRĆA

Učenici 4.a i 4.b razreda naše  škole sudjelovali su tijekom mjeseca svibnja u projektu Kaufland škola voća i povrća. Uz pomoć svojih učiteljica Jasminke Cvrkalj (4.a) i Jasenke Banec (4.b) te učitelja glazbene kulture Josipa Levatića, vrlo su kreativno izradili video spot sukladno propozicijama Natječaja. Montažu spota na nivou istinskog profesionalca izradio je učenik sedmog razreda Bastian Sačić. Iako nam je pobjeda za najbolji uradak na županijskom nivou izmakla „za dlaku“, svejedno smo ponosni na cjelokupni angažman učenika i učitelja te na naš  prvi školski video spot koji vam prikazujemo u prilogu.

Utješna nagrada Kauflanda jest donacija voća i povrća za sve učenike u prvome tjednu sljedeće školske godine „2021./2022.