Ljubav pokreće svijet

I ove godine u petak, 14. veljače ljubav je bila u zraku u našoj školi. Toga dana obilježili smo Valentinovo ili Dan zaljubljenih, a takvih u našoj školi ima jako puno.

Valentinovo je dan kada zaljubljeni jedni drugima izražavaju ljubav putem ljubavnih  pisama, cvijećem i poklonima. Pripreme naših zaljubljenih započele su još u ponedjeljak kada se je u školi pojavio poseban sandučić u koji su mogli staviti ljubavna pisma. Učiteljica Tamara Hojnik pripremila je i ukrasila pano nekim od najpoznatijih ljubavnih pjesama. U utorak u školi se održala prigodna prodaja proizvoda Učeničke zadruge Kneginja koji su poslužli kao idealni pokloni. U petak su školski poštari, članovi grupe Čuvari kulturne baštine, imali pune ruke posla raznoseći ljubavna pisma. Mnogi su  na taj način razveselili svoje simpatije i voljene osobe.