Županijsko natjecanje- nogomet

Tijekom srijede, 7. studenoga, nogometne  ekipe dječaka iz naše županije  borile  su se za daljnji plasman za državno natjecanje. Naša ekipa osvojila je treće mjesto te im ovom prigodom čestitamo na igri. U daljnji krug natjecanja odlazi nogometna ekipa iz OŠ Vidovec  pod vodstvom profesorice Verice Ozmec. Želimo im dobre rezultate i daljnji plasman prema državnom vrhu.

Detalje s utakmica zabilježili su naši učenici, a  fotografije možete pogledati u fotogaleriji.