Božić u našoj školi

U četvrtak 20. prosinca u sportskoj dvorani naše škole održana je već tradicionalna božićna priredba s kojom je obilježen kraj prvoga polugodišta i najavljen dolazak Božića i zimskih praznika.

Učenici su recitacijama, scenskim igrama, plesom, nastupom školskog zbora i tamburaškog orkestra na najbolji mogući način prikazali rezultate rada sa svojim učiteljicama i učiteljima. Brojna ih je publika na kraju nagradila velikim pljeskom. Nakon završetka priredbe posjetitelji su mogli kupiti proizvode koje su izradili mali zadrugari u sklopu Učeničke zadruge „Kneginja“ po promotivnim cijenama. Zadrugu su predstavljale učenice Ana Novotni i Ena Vugrinec uz pratnju učiteljice Larise Klasić i voditelja zadruge Marka Viteza. Ovim se putem zahvaljujemo svima koji su svojim novčanim prilogom podržali rad naše zadruge.

Svima želimo blagoslovljen i miran Božić te sretnu i uspješnu novu 2019. godinu!

« Prosinac 2019 »