Najbolji u Županiji u literarnom izrazu

Učenici 2.a razreda Lucija Kušter i Ivan Razlog te učenik 6.a razreda Vito Crleni predstavljali su našu školu na županijskoj smotri LiDraNo 2018.u literarnom, scenskom i novinarskom izrazu i svi pod mentorstvom iste učiteljice, učiteljice Nikoline Cikač.

Literarni rad Lucije Kušter "Kak perje" predložen je za državnu smotru. Scenski nastup Ivana Razloga popraćen je pozitivnim komentarima,a  školski  list KULA, također je dobio pozitivne i konstruktivne komentare što je obradovalo i urednika Vitu Crlenog i mentoricu Cikač.

« Ožujak 2024 »