Završni jednodnevni izlet osmih razreda

Ponovili gradivo i uživali u ljepoti kraljice Like

Učenici osmih razreda zajedno sa svojim razrednicima Tamarom Hojnik, Tatjanom Grđan i Zoranom Jeftićem na zanimljiv su način proveli dan u Lici. Dvanaestog dana svibnja u ranim jutarnjim satima krenuli su u smjeru Like do Smiljana, rodnog mjesta Nikole Tesle. Posjetili su i razgledali Memorijalni centar Nikola Tesla uz stručno vodstvo. Na zanimljiv su način ponovili  i praktično izveli dio nastavnih sadržaja iz područja fizike. Nakon toga uživali su u ljepoti i svježini ličke šume i blagodatima planinske klime na prostoru  Pustolovno- izletničkog centra Rizvan City u blizini Gospića. Uz stručno vodstvo okušali su se na poligonima adrenalinskog parka, spuštali se niz  "zip line", penjali na umjetnu stijenu, igrali veliki ljudski nogomet, naučili rukovati  lukom i strijelom, neki su se ljuljali na divovskoj ljuljački, a neki su zaigrali "paint ball". Pomalo umorni, ali bogatiji za mnoga iskustva, u popodnevnim satima, krenuli su u smjeru drage nam Varaždinske županije.

Učenici osmih razreda zajedno sa svojim razrednicima Tamarom Hojnik, Tatjanom Grđan i Zoranom Jeftićem na zanimljiv su način proveli dan u Lici. Dvanaestog dana svibnja u ranim jutarnjim satima krenuli su u smjeru Like do Smiljana rodnog mjesta Nikole Tesle. Posjetili su i razgledali Memorijalni centar Nikola Tesla uz stručno vodstvo. Na zanimljiv su način ponovili  i praktično izveli dio nastavnih sadržaja iz područja fizike. Nakon toga uživali su u ljepoti i svježini ličke šume i blagodatima planinske klime na prostoru  Pustolovno- izletničkog centra Rizvan City u blizini Gospića. Uz stručno vodstvo okušali su se na poligonima adrenalinskog parka, spuštali se niz  "zip line", penjali na umjetnu stijenu, igrali veliki ljudski nogomet, naučili rukovati  lukom i strijelom, neki su se ljuljali na divovskoj ljuljački, a neki su zaigrali "paint ball". Pomalo umorni, ali bogatiji za mnoga iskustva, u popdnevnim satima, krenuli su u smjeru drage nam Varaždinske županije.

Priloženi dokumenti:
DSC01272.JPG (1.82 MB)

objavio: Nevenka Šestak   datum: 15. 5. 2017.