Najmlađi sudionik među najboljima

Rad učenika Osnovne škole Kneginec Gornji iz 1. b razreda, Roka Jovanovića, izabran je za izložbu najboljih ilustracija na 23. Hrvatskom dječjem festivalu u Zagrebu. Izložba je Homage Ivani Brlić Mažuranić, a posvećena je stotoj godišnjici izlaska knjige Priče iz davnine. Na metodičko-tematskom likovnom natječaju prema motivima knjige Priče iz davnine sudjelovali su učenici od prvog do osmog razreda. Uspjeh je time još veći jer se Roko sa svojim Regočem uspio plasirati među najbolje radove kao najmlađi sudionik natječaja. Roko je sa svojom učiteljicom Lidijom Novosel  pozvan na otvorenje izložbe koja je održana 27. studenog 2016. u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu te je prisustvovao Hrvatskom dječjem festivalu pod motom: STIH I NOTA, STO DIVOTA.

« Ožujak 2024 »