Plastičnim čepovima do skupih lijekova

Učenici i djelatnici OŠ Kneginec Gornji ponovno su pokazali svoju solidarnost i spremnost pomaganju. Kroz cijelu školsku godinu sudjelovali su u humanitarnoj akciji pod nazivom Plastičnim čepovima do skupih lijekova kojom pomažu Udruzi oboljelima od leukemije i limfoma Hrvatske. Cilj projekta je da se od novca prikupljenog reciklažom skupljenih čepova sufinancira nabava skupih lijekova za liječenje članova Udruge oboljelih. Na kraju nastavne godine predstavnici Udruge preuzeli su oko 100 kg skupljenih plastičnih čepova te zahvalili na pomoći i suradnji. Sretni smo i ponosni što opet pomažemo!