NAJLJEPŠA FOTOGRAFIJA BILJKE

22. svibnja 2024., na Međunarodni dan biološke raznolikosti proglašena je Najljepša fotografija biljke. Autorica fotografije na kojoj se nalazi fuksija, zeljasta biljka egzotičnog izgleda, učenica je Elena Mihalić iz 5.a razreda. Biljku je zasadila Elenina majka koja kaže da ih jako voli jer je podsjećaju na djetinjstvo, vrlo su lijepih boja i izgledaju kao široke haljinice na tankim nožicama.

Na drugom mjestu našla se naša prošlogodišnja pobjednica, Hana Šamec iz 6.b sa fotografijom trešnje u cvatu, a na trećem mjestu našao se Nino Kranjčec iz 5.b sa fotografijom ruže.

Hvala svim učenicima koji su sudjelovali u foto – natječaju, a dobitnicima srdačne čestitke!

« Rujan 2024 »