I RIJEČ, DVIJE – OD NAS

Dragi učitelji i djelatnici naše  škole,

osam godina zajedno, osam godina  naših  nestašluka i veselih trenutaka, a vi ste uvijek imali razumijevanja za sve …

Hvala svakom djelatniku škole, našim predmetnim učiteljima koji su imali snagu i strpljenje za sve naše „bljeskove“ vrhunskih i onih manje vrhunskih izjava.

Posebno mjesto u sjećanjima imaju naše razrednice Jasminka Cvrkalj, Jasenka Banec i Bojana Magić koje su nas primile u prvi razred i usmjeravale nas kroz prva slova i brojke, te Tamara Hojnik, Tatjana Grđan i Silvana Čubrić koje su s nama proživljavale i prolazile i dobro i zlo, a pogotovo zadnje dvije godine koje nisu bile lake ni za nas, ni za njih. One naše prve mladenačke bubice u glavi hrabro su držale pod svojim zaštitničkim štitom. Vjerujte, trebalo je to izdržati.

Svaki djelatnik naše škole dio je našeg djetinjstva i prvih mladenačkih dana. Naučili ste nas puno toga, od nastavnih pa sve do životnih lekcija i  da, samo da znate, školovanje u OŠ Kneginec Gornji  bilo je zanimljivo.

Mi se „odjavljujemo“ iz prostorija škole na ovoj adresi, ali znamo da ćemo zauvijek ostati u Vašim sjećanjima. A Vi, Vi ste već odavno dio mozaika naših životnih sličica, ona čvrsta veza koja te vraća u najbezbrižnije  razdoblje života.

Do novih susreta i obljetnica,

veliki klinci iz 8. a i b razreda

objavio: Nevenka Šestak   datum: 18. 6. 2021.

« Ožujak 2024 »