Mjesec hrvatske knjige

Obilježili smo Mjesec hrvatske knjige

U znaku enciklopedistike

Mjesec hrvatske knjige, manifestacija koja više od dva desetljeća uspješno promiče knjigu i čitanje, održava se svake godine od 15. listopada do 15. studenoga. Ovogodišnja manifestacija posvećena je enciklopedistici, a provodi se pod geslom: Sve na jednom mjestu.

U suradnji knjižničarke Sanje Težak i voditeljice literarne grupe, učiteljice Tamare Hojnik, učenici naše škole izrađivali su u četvrtak, 2.11., u knjižnici  straničnike na temu čitanja te osmišljavali i izrađivali naslovnice enciklopedija. Članovi literarne grupe viših razreda, te po nekoliko učenika iz svakog razreda od petog do osmog razreda u veselom i kreativnom ozračju uživali su u radu uz vodstvo učiteljica te vam poručuju :"Čitajte kako biste živjeli!"

Zavirite u fotogaleriju.

U suradnji knjižničarke Sanje Težak i voditeljice literarne grupe učiteljice Tamare Hojnik, učenici naše škole su u četvrtak, 2.11., u knjižnici izrađivali straničnike na temu čitanja te osmišljavali i izrađivali naslovnice enciklopedija. Članovi literarne grupe viših razreda, te po nekoliko učenika iz svakog razreda od petog do osmog razreda u veselom i kreativnom ozračju uživali su u radu uz vodstvo učiteljica te vam poručuju :"Čitatjte kako biste živjeli!"

Zavirite u fotogaleriju.

objavio: Nevenka Šestak   datum: 3. 11. 2017.