Proslava Dana škole

Svečanost pjesme, plesa i glume

Povodom Dana škole u četvrtak, 25. svibnja 2017. godine u našoj školskoj dvorani održana je priredba sa šarolikim programom. Pjesmom, plesom, glumom i kazivanjem poezije uveličali smo taj veoma poseban dan.

Kroz program su nas vodili učenici osmih razreda: Ema Pofuk, Sara Generalić, Martin Ključarić, Tena Gajski, Dorotea Medved i Elena Šestak. Ljubav prema školi iskazali smo raznim nastupima, a od škole su se pjesmom oprostili i naši osmaši. Nakon nastupa naš je ravnatelj održao kratki govor te zahvalio i čestitao svim učenicima i njihovim mentorima koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima. Iznenađenje dana bila je gospođa Helena Dretar Karić, naša sumještanka i vrsna sportašica koja je našoj školi darovala stol za stolni tenis te je zajedno s ravnateljem podijelila knjige nagrađenim učenicima. Dirljivim govorom Elena Šestak zahvalila je svim učiteljima, razrednicima i djelatnicima škole na svemu što su kroz ovo osnovnoškolsko razdoblje učinili za njih.

Obilježavanje Dana škole nastavilo se i u petak, 26. svibnja kada su učenici naše škole posjetili kino Cinestar te pogledali Malog šefa i Ljepoticu i zvijer. Moramo priznati da smo uživali u ovogodišnjem obilježavanju Dana škole te zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima koji su taj dan učinili posebnim.

Novinarska grupa

objavio: Nevenka Šestak   datum: 30. 5. 2017.